Zelf iets veilen?

U kunt bij ons als bedrijf maar ook als particulier producten of diensten veilen. Wij hebben jarenlange ervaring in de online veilingwereld en hebben een brede kennis opgedaan.

Stuur een e-mail naar info@nemoveiling.nl met uw contactgegevens en een omschrijving van datgene wat u graag zou willen veilen. Voor de volledigheid verzoeken wij u duidelijke foto's mee te sturen zodat wij een goed beeld krijgen van wat u wilt veilen.

Wanneer uw objecten worden goedgekeurd sturen wij u alle nodige informatie. Na de oriëntatie zullen wij onze samenwerking formaliseren in de vorm van een contract. Vervolgens zullen wij de foto's en kavelbeschrijvingen maken en zorgen dat deze op de veilingsite worden gezet.

Wanneer de veiling is gesloten zorgen wij dat de kavelwinnaars hun kavels krijgen en verzorgen wij voor u de financiële afrekening.
U betaalt alleen commissie over de kavels die verkocht zijn en niets over onverkochte kavels. Geen risico dus!