Omschrijving

De afmeting is 25x22 cm. De afmeting van de ets is 9x7,5 cm. Het verkeerd in uitstekende conditie.

Specificaties
Conditie Goede conditie

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling!

Deel uw ervaringen met het product met andere klanten.

Kavelnummer: 22.11.0183
Originele gesigneerde ets van Anna Doedijns "Delftshaven"
Open
12d 16u
Het volgende minimale bod
  • Geen bijkomende kosten (voor dit kavel is geen btw verschuldigd.)
  • Definitieve toewijzing
€ 20
Idonix
€ 15
Eli
€ 10
Idonix
Afhaallocatie
  • Kapitein Nemostraat 23
  • 7821 AC Emmen
Ophalen
Bezorgen
Veilig kopen
Al onze veilingen staan onder notarieel toezicht