Omschrijving

De afmeting is 24x27 cm. De afmeting van de ets is 9x12 cm. Het verkeerd in uitstekende conditie.

Specificaties
Conditie Goede conditie

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling!

Deel uw ervaringen met het product met andere klanten.

Kavelnummer: 22.11.0184
Originele gesigneerde ets van A. Wieringa "Laurenskerk Rotterdam"
Open
15d 12u
Het volgende minimale bod
  • Geen bijkomende kosten (voor dit kavel is geen btw verschuldigd.)
  • Definitieve toewijzing
Er zijn op dit moment nog geen biedingen!
Afhaallocatie
  • Kapitein Nemostraat 23
  • 7821 AC Emmen
Ophalen
Bezorgen
Veilig kopen
Al onze veilingen staan onder notarieel toezicht