Omschrijving

De afmeting is 70x55 cm. De aquarel is van hoge kwaliteit en verkeerd in goede staat.  Het werk is niet gesigneerd door de kunstenaar.

Taxatierapport uit 1994 aanwezig. Taxatiewaarde is fl 4.000,-

Specificaties
Conditie Perfecte staat

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling!

Deel uw ervaringen met het product met andere klanten.

Kavelnummer: 22.11.0103
Aquarel in groene paspartoe
Open
15d 22u
Het volgende minimale bod
  • Geen bijkomende kosten (voor dit kavel is geen btw verschuldigd.)
  • Definitieve toewijzing
Er zijn op dit moment nog geen biedingen!
Afhaallocatie
  • Kapitein Nemostraat 23
  • 7821 AC Emmen
Ophalen
Bezorgen
Veilig kopen
Al onze veilingen staan onder notarieel toezicht